Profesionální služby za férovou cenu

Návrhem, výrobou a instalacemi ocelových konstrukcí, zámečnickými a kovoobráběcími pracemi se zabýváme od vzniku v roce 2009

Náš cíl je jednoduchý: "Maximální snaha o perfektní výsledek, bez ohledu na velikost nebo hodnotu zakázky".

Nezáleží na tom, jestli je Vaše zakázka velkého rozsahu, nebo potřebujete „jen“ opravit mříž na dveřích. Všem našim klientům nabízíme maximální profesionalitu a zodpovědný přístup ke každému projektu. Práci vždy odvedeme tak, abychom na ni mohli být hrdí.

Návrh, výroba a instalace kovových konstrukcí

Společnost 3Dbox, s.r.o. se od svého vzniku zabývá návrhem, realizacemi a instalacemi kovových konstrukcí všech typů. Pro celou řadu našich partnerů vyrábíme ve vlastní zámečnické dílně a podílíme se také na celé řadě stavebních projektů.

Využijte našich, více než 6-ti letých, zkušeností právě pro Váš projekt. Rádi pro Vásnezávazně vypracujeme orientační kalkulaci nebo projekt. Není nic jednoduššího, než se sejít…

Bez ohledu na rozsah Vaší poptávky můžete počítat s maximální profesionalitou, důsledným respektováním Vašich přání a nejvyšší možnou kvalitou odvedené práce i použitých materiálů.

Nejste-li si jistí, požádejte o zaslání informací o podobném referenčním projektu, který už jsme v minulosti realizovali. Bude-li to možné, sjednáme pro Vás také kontakt s některým z našich současných, či bývalých klientů.

koje

Rychlá a spolehlivá realizace

Uděláme všechno, co je v našich silách proto, abychom dodrželi dohodnuté termíny. Podívejte se na naše reference.

Více než 6 let zkušeností

Od založení v roce 2009 se zabýváme zamečnickými a konstrukčními projekty, jsme spolehlivým partnerem.

Kvalita za výbornou cenu

Alfou a omegou našich projektů je maximální kvalita za rozumnou cenu. Zásadně nepracujeme se skrytými vícenáklady a navyšováním cen.

3Dbox, s.r.o., Branná 31, 379 01 Třeboň, společnost je zapsaná v OR Krajského soudu v Českých Budějovicích, složka C 22628. IČ: 28937635, DIČ: CZ28937635
Za společnost jedná Ing. Tomáš Hadrava, tel: 722 440 538 / jednatel@3dbox.cz